Posuvná garážová vrata

Posuvná vrata jsou zajímavou novinkou v našem sortimentu, kterou nabízíme jako alternativu ke klasickým sekčním, rolovacím nebo dvoukřídlým vratům. Hlavní výhodou posuvných vrat je možnost jejich pouze částečného otevření pro pohodlný průchod. Další nezanedbatelnou výhodou je, že instalací posuvných vrat se nesníží průjezdná výška otvoru. Jako všechna vrata vyráběná společností KRUŽÍK s.r.o., i posuvná vrata jsou vyrobena vždy přesně na míru.
Pro montáž do Vaší garáže je vždy použita masivní konstrukce zajišťující dlouhou životnost těchto vrat. Posuvná vrata jsou utěsněna pomocí systému těsnících gum a kartáče. Tato vrata umožňují použití jakéhokoli typu panelu i příslušenství jako u sekčních vrat. Samozřejmostí je možnost výběru z téměř tří tisíců barev nebo z více než třiceti imitací dřeva. Z hlediska stavební připravenosti je nezbytně nutná rovná podlaha. Maximální povolený sklon je 5 mm na šířku i hloubku vrat. Pokud není rovná podlaha, je ohrožena správná funkčnost vrat.

Posuvná garážová vrata
Kružík s.r.o.


Síla panelu:
40 mm
Tepelná prostupnost:
1,3 W/m²K (pro zabudovaná vrata)
Provedení pantů:
pozinkované
Minimální nadpraží:
90 mm
Automatizace:
stropní pohonLeták:
Typy panelů:Všechny projekty jsou individuální

Zajímá Vás cena posuvných vrat? Je to snadné, zašlete nám poptávku s požadovanými parametry vrat (rozměry otvoru, výška nadpraží, barevné provedení, atd.). Zdarma Vám vypracujeme nezávaznou kalkulaci.

Zaslat poptávku