Brány

Vjezdové brány jsou nedílnou součástí oplocení Vašeho domu, chaty či zahrady. Brány vyrábíme ve stejném provedení jako ploty, čímž je zajištěno dokonalé sladění Vašeho oplocení. Na přání vybavíme bránu spolehlivým a bezpečným značkovým pohonem na dálkové ovládání.

vjezdové brány a ploty na míru

Brány dodáváme vždy na míru otvoru, přesně podle vašich přání a představ. Brány jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů s důrazem na vysokou úroveň zpracování. Všechny používané komponenty jsou vyrobeny v EU.

Co nabízíme

Vjezdové brány do privátního i průmyslového sektoru.
Značkové privátní i průmyslové automatické pohony.
Servis automatických bran a prodej náhradních dílů.

  • Posuvné brány

  • Křídlové brány

Posuvné brány

Nejčastější řešení uzavření vjezdů do privátních i průmyslových objektů. Posuvné brány se otevírají posunem do strany. Tímto způsobem posuvné brány šetří prostor, který by zabrala brána křídlová. Díky tomu je možné parkovat ihned za bránou. Velkou výhodou posuvných bran je jejich jednoduchá konstrukce a možnost instalace bezpečného automatického pohonu s dálkovým ovládáním.

více

Křídlové brány

Křídlová brána je cenově dostupné a velmi často používané řešení ve vjezdech na soukromé i průmyslové pozemky. Křídlové brány sestávájí z jednoho nebo ze dvou křídel, které se otevírají směrem dovnitř nebo ven dle konkrétní dispozice. Křídlo je uchyceno stavitelnými panty na sloupcích. Konstrukci brány je možné zhotovit z ocelových, nerezových, hliníkových nebo dřevěných profilů. Ke každé křídlové vjezdové bráně dodáme na přání vhodnou pohonnou jednotku.

více