Vrata

Dodáváme a montujeme privátní a průmyslová vrata různých typů a rozměrů vždy přesně na míru Vašeho otvoru. Jsme držiteli certifikátů k autorizované instalaci a servisu vrat. Všechna naše vrata lze vybavit vhodnou automatizací pro bezpečné a pohodlné ovládání vrat. Našimi dodavateli jsou přední čeští a světový výrobci vrat s dlouholetými zkušenostmi v oboru.

sekční garážová vrata na míru

Vrata dodáváme vždy na míru otvoru, přesně podle vašich přání a představ. Vrata jsou vyrobena z nejkvalitnějších materiálů s důrazem na vysokou úroveň zpracování.Naši dodavatelé:

Kružík s.r.o.        Alutech

Co nabízíme

Privátní a průmyslová garážová vrata vždy přesně na míru.
Značkové stropní a boční privátní i průmyslové automatické pohony.
Příslušenství vrat - okna, boční dveře, atd.
Servis garážových vrat a prodej náhradních dílů.

  • Sekční vrata

  • Posuvná vrata

  • Dvoukřídlá vrata

  • Rolovací vrata

  • Průmyslová vrata

Sekční garážová vrata

Garážová vrata jsou sestavena ze svislých a vodorovných vodících drah. Křídlo vrat je z ocelových panelů vyplněných polyuretanovou pěnou. Všechny konstrukční prvky vrat jsou pozinkovány eventuálně z nerezové oceli. Vyvážení vratového křídla je zajištěno pomocí pružin (torzních nebo tažných) s bezpečnostními ochrannými prvky. Po celém obvodu garážových vrat je použito gumové těsnění zaručující dokonalou těsnost. Otevírání vrat lze volit ruční, nebo s automatickým pohonem. Široká škála barevného provedení a doplňkové výbavy.

více

Posuvná garážová vrata

Hlavní výhodou posuvných garážových vrat je možnost jejich částečného otevření pro pohodlný průchod. Další nezanedbatelnou výhodou je, že instalací posuvných vrat se nesníží průjezdná výška otvoru. Pro montáž do Vaší garáže je vždy použita masivní konstrukce zajišťující dlouhou životnost těchto vrat. Posuvná vrata jsou utěsněna pomocí systému těsnících gum a kartáče. Samozřejmostí je možnost výběru z téměř tří tisíců barev nebo z více než třiceti imitací dřeva.

více

Dvoukřídlá garážová vrata

Dvoukřídlá garážová vrata jsou vyráběna vždy přesně na míru, mají seřizovací panty, nízký práh, který zpevňuje celou konstrukci a masivní hliníkový rám. Vrata jsou vždy otevíravé pouze směrem ven. Montáž dvoukřídlých vrat probíhá vždy do otvoru. Z tohoto důvodu není potřeba žádné ostění a pro provedení bez elektrického pohonu ani nadpraží. Panely ve vratech jsou standardně umístěny vodorovně, pro svislé umístění je nutná individuální konzultace.

více

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata (někdy také roletová) je možné namontovat do libovolného prostoru, kde zabírají minimum místa a nevyžadují dodatečný prostor při otevírání. Jsou ideální v případě, kdy je pro otevírání nedostatek místa nebo je instalace jiných typů vrat nemožná. Rolovací vrata jsou vyráběny z vysoce kvalitních hliníkových lamel o výšce 77 mm s polyuretanovou výplní. Všechna rolovací vrata vyrábíme vždy přesně na míru.

více

Průmyslová vrata

Vrata jsou sestavena ze svislých a vodorovných vodících drah. Křídlo vrat je z ocelových panelů vyplněných polyuretanovou pěnou. Všechny konstrukční prvky vrat jsou pozinkovány eventuálně z nerezové oceli. Vyvážení vratového křídla je zajištěno pomocí pružin torzních s bezpečnostními ochrannými prvky. Po celém obvodu vrat je použito gumové těsnění zaručující dokonalou těsnost. Otevírání vrat lze volit ruční, nebo s automatickým pohonem. Široká škála doplňkové výbavy jako integrované vstupní dveře, prosklené sekce, atd.

více