Dvoukřídlá garážová vrata

Dvoukřídlá vrata jsou zajímavou novinkou v našem sortimentu, kterou nabízíme jako alternativu k sekčním, posuvným nebo rolovacím vratům. Jsou ideální pro garáže, kde je pouze minimální ostění a nadpraží. Jako všechna vrata vyráběná společností KRUŽÍK s.r.o., i dvoukřídlá vrata jsou vyrobena vždy přesně na míru.
K výrobě dvoukřídlých vrat jsou vždy použity kvalitní seřizovací panty, které zajišťují dokonalé vyvážení vrat s jejich rámem. Dvoukřídlá vrata jsou vždy vybavena nízkým prahem, čímž je dosaženo vyšší stability celé konstrukce. Masivní hliníková konstrukce zaručuje dlouhou životnost těchto vrat. Hliníkový rám je rovněž výrazným designovým prvkem těchto vrat. Nabízí se možnost zajímavých barevných kombinací rámu a výplně, což umožňuje přesně sladit vrata s fasádou domu nebo s některým jeho prvkem. Samozřejmostí je možnost výběru z téměř tří tisíců barev nebo z více než padesáti pěti imitací dřeva a barevných fólií, které jsou na panely nanášeny pomocí speciální metody kašírování. Jako výplň lze použít jakýkoliv typ panelu i většinu příslušenství jako u sekčních vrat.

Dvoukřídlá garážová vrata
Kružík s.r.o.


Síla panelu:
40 mm
Minimální nadpraží:
0 mm
Automatizace:
stropní pohon s táhlyLeták:
Typy panelů:Všechny projekty jsou individuální

Zajímá Vás cena dvoukřídlých vrat? Je to snadné, zašlete nám poptávku s požadovanými parametry vrat (rozměry otvoru, barevné provedení, atd.). Zdarma Vám vypracujeme nezávaznou kalkulaci.

Zaslat poptávku